#FILMZONE: "Trzech znanych P.", smutna historia, ale prawdziwa

Obraz
Karolina Ford w swojej krótkometrażowej fabule opowiada historię, która od radości przechodzi do tragedii. Dla pokolenia 40+ może to być powrót do smutnych wspomnień i dramatycznych wyborów jakich musieli dokonywać w latach 70. i 80. XX wieku. 
Ciekawe, że nieznająca tamtych realiów, młoda reżyserka z Torunia oddała tamte realia tak, jakby je doskonale znała. Plus dobra gra aktorska, zdjęcia i fantastyczny dobór lokalizacji. Razem - dobry film!

Gazeta "Zamach" w kioskach. Smoleńsk w wersji tabloidowej

Jarry Natemat.pl dzisiaj o... Smoleńsku.

Gazeta "Zamach" w kioskach. Smoleńsk w wersji tabloidowej
Czy można zrobić coś jeszcze bardziej absurdalnego niż dotychczas w kwestii katastrofy vel. "zamachu" w Smoleńsku? Można. Wydać "Zamach".


Okładka, plakat oraz "rozkładówka" pisma "Zamach"


Polskie media niebezpiecznie pikują w dół. Pisałem o tym tutaj. Ale czasami potrafią wręcz przebić dno i ustalić nowe kryteria pojęcia „etyka dziennikarska”. Tak jest z pismem „Zamach”, które pojawiło się w kioskach w tym miesiącu przypadkiem akurat w okolicach 5 rocznicy tragedii smoleńskiej. Śpieszcie się z zakupem, bo pismo może szybko odejść - ostatnie odczyty z czarnej skrzynki rządowego Tupolewa mogą zakończyć jego żywot. (...)

> cały tekst tutaj: http://jarryjaworski.natemat.pl/139237,gazeta-zamach-w-kioskach-smolensk-w-wersji-tabloidowej


Popularne posty z tego bloga

Estetyczna kastracja - to plan dla uczniów polskich szkół na najbliższe lata

"Jej dziura chce kocura, co w pi**e jej pohula" Czyli jak dostałem propozycję współpracy

Do kogo należy video użyte w klipie Cypisa pt. "Kanikułeczki"?