O mnie

Dlaczego bloguję? Bo trzeba zadawać pytania, zwłaszcza te irytujące. Moim zdaniem stawianie pytań jest ważniejsze od otrzymywania odpowiedzi. Codziennie dziwię się, jak wielu ludzi o nic nie pyta i nie chce wiedzieć niczego. O niczym. A przecież nie istnieje odpowiedź, jeżeli nie zadano pytania...

Najwyższy pozwolił mi popełnić chyba wszystkie możliwe błędy życiowe. Mimo tego nadal żyję i nawet jestem zadowolony z tego co mam. Chętnie dzielę się więc swoją "nauką na błędach", bo po co macie je popełniać, skoro ja to już zrobiłem.

Moim najnowszym "dzieckiem" jest Klub Zasadniczo Dyskusyjny - unikatowa, jedyna w Polsce inicjatywa odbudowująca "kulturę dyskusji offline". Tworzę KZD z Mateuszem Łapińskim, facetem, od którego codziennie sporo się uczę

Moja zawodowa droga życiowa wiedzie przez setki zakrętów i punktów zwrotnych. Przez wiele lat byłem dziennikarzem (RMF, PAP, Polskie Radio). Teraz zajmuję się public - relations i marketingiem sfery kultury. Pracuję dla dobrych marek kulturalnych (np. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest) i to mnie cieszy.

Rysunek powyżej jest mojego autorstwa. Rysowałem w ponad 40 polskich gazetach,  reprezentowałem Polskę w świecie, zdobywałem medale na festiwalach rysunkowych. Było, minęło. Inne moje rysunki znajdziecie na FB Jarry Rysuje (chcesz zamówić/kupić rysunek, pisz: jarry.rysunki@gmail.com) 

Robiłem też programy radiowe, filmy fabularne, akcje uliczne z moją ukochaną ekipą Kompania M3. Także minęło i też było fajnie. Osobną pasją pozostaje sztuka, a tą miłość rozładowuję na blogu Mocna Kultura, gdzie, zgodnie z mottem, "Mówię o sztuce ludzkim językiem".

Generalnie za dużo myślę i się zastanawiam nad zbyt wieloma rzeczami. Niczego to nie przynosi, ale fajnie się tym bloguje.

Jeżeli chcecie do mnie napisać łapcie mnie na Facebooku i Twitterze.


Pozdrowienia
Jarry

Popularne posty z tego bloga

"Jej dziura chce kocura, co w pi**e jej pohula" Czyli jak dostałem propozycję współpracy