#FILMZONE: "Trzech znanych P.", smutna historia, ale prawdziwa

Obraz
Karolina Ford w swojej krótkometrażowej fabule opowiada historię, która od radości przechodzi do tragedii. Dla pokolenia 40+ może to być powrót do smutnych wspomnień i dramatycznych wyborów jakich musieli dokonywać w latach 70. i 80. XX wieku. 
Ciekawe, że nieznająca tamtych realiów, młoda reżyserka z Torunia oddała tamte realia tak, jakby je doskonale znała. Plus dobra gra aktorska, zdjęcia i fantastyczny dobór lokalizacji. Razem - dobry film!

Chwalę się rodziną. Bo są powody!

Normalnie człowiek się czasem cieszy, że ma rodzinę. Kafka nominowana do Kobiety Roku w Toruniu, Paweł odnosi sukcesy swoim teatrem w Poznaniu. Pochwalę się nimi :) PS: na Kafkę jako Kobietę Roku możecie wysłać głos SMS NM.10 na numer 7248 

Kafka, żona moja, Jaworska vel Kobieta Roku
A tak ładnie o niej piszą: "Kafka Jaworska jest dyrektorką Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest i prawdziwym autorytetem w dziedzinie kinematografii".
A poniżej zobaczcie ją w specjalnej sesji fotograficznej dla miesięcznika Miasta Kobiet


Paweł udziela wywiadów po sukcesie "Parkingu" i "Śmietniska" TUTAJ.
A tak o nim piszą w mediach: "Ach - co to był za teatr... Mistrzostwo zabawy, śmiechu i refleksji. A wykonanie - palce lizać". FACEBOOK Poznań
„Parking” Teatru Jaworski jest znakomity, to smakowita groteska kryminalna dla smakoszy teatru, dla ludzi, którzy lubią kryminały, dobrą zabawę, komiks… „Parking” trzeba koniecznie zobaczyć" - Stefan Drajewski, Głos Wielkopolski.

"Gość Wieczoru", co za gość ;)
Tu Paweł gada dla portalu Kultura.poznan.pl
A niżej trailerek jego sztuki.

I na deser Kafka + Gwiazdy Tofifest film festival


Szizas, ale oni są fajoscy :)


Popularne posty z tego bloga

Estetyczna kastracja - to plan dla uczniów polskich szkół na najbliższe lata

"Jej dziura chce kocura, co w pi**e jej pohula" Czyli jak dostałem propozycję współpracy

Do kogo należy video użyte w klipie Cypisa pt. "Kanikułeczki"?