Kino “superbohaterskie” jest jak disco-polo. Klub Zasadniczo Dyskusyjny #12

Obraz
Kino “superbohaterskie” jest jak disco-polo. Szkodzi swojej dziedzinie sztuki. Jedno filmowi, drugie muzyce. Dlatego podczas najbliższego Klubu Zasadniczo Dyskusyjnego, na którym podyskutujemy pod hasłem "kino dokumentalne vs. blockbustery", nie zamierzam być delikatny. Jeżeli ktoś wkurzy się, tym o co napisałem poniżej, zapraszam na Klub, 19 maja do Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Chętnie podyskutuję.

Chwalę się rodziną. Bo są powody!

Normalnie człowiek się czasem cieszy, że ma rodzinę. Kafka nominowana do Kobiety Roku w Toruniu, Paweł odnosi sukcesy swoim teatrem w Poznaniu. Pochwalę się nimi :) PS: na Kafkę jako Kobietę Roku możecie wysłać głos SMS NM.10 na numer 7248 

Kafka, żona moja, Jaworska vel Kobieta Roku
A tak ładnie o niej piszą: "Kafka Jaworska jest dyrektorką Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest i prawdziwym autorytetem w dziedzinie kinematografii".
A poniżej zobaczcie ją w specjalnej sesji fotograficznej dla miesięcznika Miasta Kobiet


Paweł udziela wywiadów po sukcesie "Parkingu" i "Śmietniska" TUTAJ.
A tak o nim piszą w mediach: "Ach - co to był za teatr... Mistrzostwo zabawy, śmiechu i refleksji. A wykonanie - palce lizać". FACEBOOK Poznań
„Parking” Teatru Jaworski jest znakomity, to smakowita groteska kryminalna dla smakoszy teatru, dla ludzi, którzy lubią kryminały, dobrą zabawę, komiks… „Parking” trzeba koniecznie zobaczyć" - Stefan Drajewski, Głos Wielkopolski.

"Gość Wieczoru", co za gość ;)
Tu Paweł gada dla portalu Kultura.poznan.pl
A niżej trailerek jego sztuki.

I na deser Kafka + Gwiazdy Tofifest film festival


Szizas, ale oni są fajoscy :)


Popularne posty z tego bloga

"Jej dziura chce kocura, co w pi**e jej pohula" Czyli jak dostałem propozycję współpracy

Estetyczna kastracja - to plan dla uczniów polskich szkół na najbliższe lata